Peeling enzematyczny – co musisz o nim wiedzieć?

Peelingi enzymatyczne oparte są na kwasach, które działają wgłąb skóry. W odróżnieniu od tradycyjnych peelingów, nie trzeba dynamicznie masować twarzy, by zadziałały. Wystarczy je nałożyć i poczekać, aż wchłoną się i kwasy zaczną działać. Jednak czy taki peeling jest dla wszystkich? Kto nie powinien z takiego peelingu korzystać?

Czytaj dalej Peeling enzematyczny – co musisz o nim wiedzieć?

Jak pielęgnować skórę zimą? Wybieramy balsam

Zimą, gdy mroźne i chłodne powietrze osłabia nasz organizm, skóra potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji. Można ją znaleźć w balsamach. Jaki produkt wybrać i na co zwracać uwagę na opakowaniu, by dostarczyć cennych witamin i składników ciału? Co jest niezbędne nam zimą? Doradzamy, na czym powinnaś skupić się zimą!

Czytaj dalej Jak pielęgnować skórę zimą? Wybieramy balsam

Zadbaj o skórę, gdy aura działa na jej niekorzyść!

Temperatury na dworze coraz niższe, do tego wiatr, często siekący w twarz deszczem albo śniegiem… Taka pogoda już trwa i potrwa jeszcze długo. Nawet jeśli serce mamy gorące, a w wyobraźni widzimy już plażę na Bahamach albo w Międzyzdrojach, warto chociaż trochę skupić się na zaradzeniu skutkom otaczającej nas aury.

Czytaj dalej Zadbaj o skórę, gdy aura działa na jej niekorzyść!

Jakie działania prezentuje olej makadamia?

Jeżeli chcemy dbać o swoje ciało, to musimy w tym celu korzystać z jak najlepszych produktów, które będą mu zapewniały niezbędne składniki. Dlatego właśnie tak ważne jest to, aby zobaczyć jakie olejki, kremy i balsamy są nam proponowane, z czego są one wykonane, a także jakie właściwości mogą nam zaprezentować, bo tylko wówczas będziemy w stanie powiedzieć, które z nich będą dla nas tymi najlepszymi i które pomogą nam uzyskać piękną skórę.

Czytaj dalej Jakie działania prezentuje olej makadamia?

Popularne i bezpieczne kosmetyki w każdym sklepie

Kosmetyki do dłoni można kupić praktycznie w każdym sklepie, a nawet w niektórych kioskach. Są one tak powszechnie używane, że każda kobieta przed dłuższym wyjściem z domu zabiera do torebki jeden ze swoich kosmetyków do dłoni. Dzięki temu może się odświeżyć i nadać swoim dłoniom przyjemny zapach w każdej sytuacji. Wśród kosmetyków do dłoni można wymienić różne kremy, balsamy i żele, a także mydła i chusteczki nawilżające.

Czytaj dalej Popularne i bezpieczne kosmetyki w każdym sklepie