Peeling enzematyczny – co musisz o nim wiedzieć?

Peelingi enzymatyczne oparte są na kwasach, które działają wgłąb skóry. W odróżnieniu od tradycyjnych peelingów, nie trzeba dynamicznie masować twarzy, by zadziałały. Wystarczy je nałożyć i poczekać, aż wchłoną się i kwasy zaczną działać. Jednak czy taki peeling jest dla wszystkich? Kto nie powinien z takiego peelingu korzystać?

Czytaj dalej Peeling enzematyczny – co musisz o nim wiedzieć?

Zadbaj o skórę, gdy aura działa na jej niekorzyść!

Temperatury na dworze coraz niższe, do tego wiatr, często siekący w twarz deszczem albo śniegiem… Taka pogoda już trwa i potrwa jeszcze długo. Nawet jeśli serce mamy gorące, a w wyobraźni widzimy już plażę na Bahamach albo w Międzyzdrojach, warto chociaż trochę skupić się na zaradzeniu skutkom otaczającej nas aury.

Czytaj dalej Zadbaj o skórę, gdy aura działa na jej niekorzyść!

Jakie działania prezentuje olej makadamia?

Jeżeli chcemy dbać o swoje ciało, to musimy w tym celu korzystać z jak najlepszych produktów, które będą mu zapewniały niezbędne składniki. Dlatego właśnie tak ważne jest to, aby zobaczyć jakie olejki, kremy i balsamy są nam proponowane, z czego są one wykonane, a także jakie właściwości mogą nam zaprezentować, bo tylko wówczas będziemy w stanie powiedzieć, które z nich będą dla nas tymi najlepszymi i które pomogą nam uzyskać piękną skórę.

Czytaj dalej Jakie działania prezentuje olej makadamia?

Troszcz się o swoje ciało codziennie korzystając z kosmetyków naturalnych

Każdego dnia nasza skóra jest narażona na wpływ szkodliwych czynników, na przykład niskiej oraz wysokiej temperatury powietrza, trujących dymów, substancji chemicznych zawartych chemii gospodarczej lub niewłaściwej diety. Aby zachować idealną kondycję naszego ciała, powinno się aplikować kosmetyki pochodzenia naturalnego. Ich cechy ochronią skórę, ale i odżywią ją a także nawilżą. Jakie kosmetyki powinniśmy mieć w kosmetyczce?

Czytaj dalej Troszcz się o swoje ciało codziennie korzystając z kosmetyków naturalnych

Popularne i bezpieczne kosmetyki w każdym sklepie

Kosmetyki do dłoni można kupić praktycznie w każdym sklepie, a nawet w niektórych kioskach. Są one tak powszechnie używane, że każda kobieta przed dłuższym wyjściem z domu zabiera do torebki jeden ze swoich kosmetyków do dłoni. Dzięki temu może się odświeżyć i nadać swoim dłoniom przyjemny zapach w każdej sytuacji. Wśród kosmetyków do dłoni można wymienić różne kremy, balsamy i żele, a także mydła i chusteczki nawilżające.

Czytaj dalej Popularne i bezpieczne kosmetyki w każdym sklepie